


345 ₴
Показати оптові ціниЛопатка PP-20/1 розроблена спеціально для майстрів медичного педикюру, головним завданням яких є повернення стопам здоров'я. Монолітна конструкція та рифлена ручка інструменту роблять його фіксацію в руці підлоги більш надійною та зручною.
Кюретка подологічної лопатки PODO 20 має анатомічно правильний вигин, що повторює форму нігтя. Застосовується подологами при обробці сухих мозолів і нігтьових пластин, що вже вросли в бічні валики. Особливо зручно користуватися тонкою зігнутою робочою частиною для видалення відмерлих клітин епітелію з-під вільного краю нігтя, а також між нігтем та кутикулою.
Друга робоча частина лопатки PP-20/1 (округлений пушер) використовується для очищення нігтьової пластини від налиплого птеригію та кутикули, попередньо розм'якшених за допомогою спеціального гелю.
Особливості подологічної лопатки PP-20/1:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Staleks |
| Країна виробник | Україна |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кюретка |
| Заточка | Ручна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Тип виробу | Двостороння |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Колір | Сірий |