






1 248 ₴
Показати оптові ціниЦей ультразвуковий стерилізатор має ультразвуковий принцип роботи. Інструменти занурюються в ємність, заливаються рідиною, що дезінфікує, і ультразвуковий стерилізатор для манікюрного інструменту включається, знищуючи всі бактерії та мікроби.
Технічні характеристики:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота корпусу | 132 мм |
| Довжина корпусу | 152 мм |
| Ширина корпусу | 206 мм |
| Основні | |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Об`єм | 600 мл |
| Країна виробник | Китай |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Тип | Стерилізатор |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 35 Вт |
| Вид стерилізації | Ультразвукова |
| Стан | Новий |
| Особливості | Дисплей, Таймер |