


64 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Підставки для фрезерних насадок
Підставка під насадки для фрезера - це дуже зручно і практично для зберігання фрез. Виріб просто незамінне для майстрів, які надають послуги апаратного манікюру і педикюру, користуючись у своїй роботі великою кількістю насадок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1.4 см |
| Довжина | 9.8 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Підставка |
| Ширина | 6 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золото |