








425 ₴
Показати оптові ціниЛампа призначена для полімеризації гель-лаків (шеллак), нарощування нігтів та будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель). UV LED лампа, яка відмінно підійде не тільки для дому, але і для салонів краси
Технічні характеристики
- Кількість світлодіодів: 36 світлодіодів
- знімне дно
- сенсорний датчик руху
- сенсорні кнопки таймера з часом: 10, 30, 60, 99 сек
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 216 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно, Захист від перегріву |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 105 мм |