




42 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пензлик косметичний для пудри і рум'ян, колір рандомно
Опис:
Пензель для пудри та рум'ян призначений для виконання макіяжу обличчя. Підходить для нанесення рум'янцю, щільного нанесення розсипчастої пудри на обличчя та тіло, так само використовується для нанесення порошкоподібного бронзатора на обличчя та тіло. Пензлик досить пухнастий, що дозволяє використовувати її для змішування та нанесення щільного покриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип пензля | Кисть для пудри |
| Комплектація пензликами | Кисть для розтушовування тіней, Кисть для пудри, Кисть для рум'ян, Консілерний пензлик, Пензель для корекції форми носа, Кисть для нанесення контурів |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 27 мм |
| Довжина ворсу | 63 мм |
| Довжина рукоятки | 20 мм |
| Довжина | 83 мм |
| Колір | |
| Колір | Колір |