

146 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластиковий стерилізатор для дезінфекції манікюрних інструментів з віконцем)
Даний контейнер призначений дезінфекції та хімічної стерилізації манікюрного, манікюрного та перукарського інструмента
Всередині контейнера є знімний піддон з перфорацією, який при необхідності можна вийняти і промити в ньому інструмент під проточною водою. Верхня кришка при закритті занурює піддон з інструментом дезінфікуючий розчин.
У ємність наливається засіб для дезінфекції чи стерилізації і нього занурюють манікюрні інструменти та/або насадки на тривалість, яка вказана в методичних вказівках.
Пропорції для приготування розчину і тривалість занурення інструментів є в методичних вказівках до засобу, що використовується.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стерилізатор |
| Вид стерилізації | Хімічна |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський, Медицинский |
| Сфера застосування | Професійний |
| Режими роботи | Стерилізація, Дезінфекція |
| Стерилизуемый матеріал | Пластмаса, Метал, Скло |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Стан | Новий |
| Колір | Салатовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 225 мм |
| Ширина корпусу | 105 мм |
| Висота корпусу | 70 мм |