









2 475 ₴
Показати оптові ціниНастільна витяжка для манікюру на 40 Вт – це незамінний апарат для ідеальної чистоти поверхні під час процедури манікюру. Вбудований вентилятор максимально засмоктує пил. Дуже компактна і працює від мережі 220 В, з регулятором потужності та НЕРА-фільтром. Зручна конструкція та велика площа витяжки забезпечать комфорт для Ваших клієнтів. Покриття витяжки виготовлене із міцного пластику, завдяки чому легко чиститься та піддається дезінфекції. На поверхні витяжки вбудована підставка для манікюру.
Так само витжка включає лампу для сушіння нігтів на 96 Вт (є помірний режим на 48 Вт) полімеризує будь-які види покриттів, на 39 лампочок і з таймером на 10, 30, 60 сек - зі знімним дном.
Додатково у витяжці вбудований фрезер (30 000 об, 36 Вт) який включає ручний і ножний режим, реверс. А згори розташована лампа для освітлення робочого місця на 6 Вт
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 122 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Основні | |
| Кількість світлодіодів | 39 шт. |
| Колір | Білий |
| Вага | 2.2 кг |
| Максимальний час установки таймера | 60 |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 96 |
| Додаткові функції | Таймер, Сенсор датчика руху, Захист від перегрівання |
| Комплектація | |
| Таймер | 1 |
| Дисплей | 0 |