
22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пензлик для нанесення масок - сучасний аксесуар із силіконовою робочою зоною. Їм дуже зручно накладати на обличчя та розподіляти різні косметичні склади. Силікон м'який, не дряпає шкіру. Данний пензлик чудово замінить шпатель, вона ширша, має округлу пластикову ручку, легко миється. Завдяки вдалому дизайну аксесуар добре виглядає, він довговічний та практичний. Корисне доповнення будь-якого б'юті-арсеналу.
Розміри (+/-): загальна довжина 14 см, ширина силіконового наконечника 3,2 см висота силіконового наконечника 3 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип пензля | Аплікатор |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 32 мм |
| Довжина ворсу | 30 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Блакитний |
| Основні | |
| Загальна категорія | Малиновий |