

1 063 ₴
Показати оптові ціни2в1 міні UV стерилізатор + ультразвукове миття YT-90 для манікюрних інструментів, на 400 мл 35 Вт
Опис:
Ультразвукова міні ванна-мийка YT-90 - потужна професійна ультразвукова ванна, з об'ємом бака 0,40 л для швидкого та ефективного очищення манікюрних інструментів, насадок для фрезера, косметологічних інструментів, ювелірних виробів. .), а також різноманітних деталей, елементів конструкцій і т.д.
Цифровий таймер ультразвукового миття можна налаштувати на 4 циклів різних за часом роботи 90. 180. 270. 480с Ванна ультразвукового очищення поєднує в собі 2 етапи підготовки інструментів: очищення та передстерилізаційну обробку. Це допомагає скоротити час обробки інструментів у стерилізаторі, а так само робить процедуру очищення якіснішою, порівняно з ручним чищенням. При цьому сама чистка здійснюється без застосування знежирювальних засобів та органічних розчинників.
Всередині ультразвуковий очищувач виготовлений із міцної нержавіючої сталі.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Засіб для дезінфекції |
| Вид стерилізації | Ультразвукова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський |
| Сфера застосування | Професійний |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Стерилизуемый матеріал | Пластмаса, Метал, Скло, Дерево |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Особливості | Таймер, Дисплей |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 400 мл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 210 мм |
| Ширина корпусу | 100 мм |
| Висота корпусу | 65 мм |
| Колір | |
| Колір | Рожевий |