









1 573 ₴
Показати оптові ціниУльтразвукова ванна мийка GT-F5 з дисплеєм для манікюрних інструментів, на 600 мл, 35 Вт
Опис:
Ультразвукова міні ванна-мийка GT-F5 - потужна професійна ультразвукова ванна, з обсягом бака 600 мл для швидкого та ефективного очищення манікюрних інструментів, насадок для фрезера, косметологічних інструментів, ювелірних виробів (намиста, кільця, сережки, браслети тощо), а також різноманітних деталей, елементів конструкцій і т.д. Всередині ультразвуковий очищувач виготовлений із міцної нержавіючої сталі.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Засіб для дезінфекції |
| Вид стерилізації | Ультразвукова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Перукарський, Педикюрний, Косметологічний, Манікюрний |
| Сфера застосування | Професійний |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Стерилизуемый матеріал | Пластмаса, Метал, Скло, Дерево |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Sonic |
| Об`єм | 600 мл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 206 мм |
| Ширина корпусу | 145 мм |
| Висота корпусу | 133 мм |