








893 ₴
Показати оптові ціниНастільна витяжка для манікюру — це незамінний апарат для ідеальної чистоти поверхні під час процедури манікюру. Вбудовані 2 вентилятори максимально засмоктують пил. Дуже компактна та працює від мережі 220 Вт Зручна конструкція та велика площа витяжки забезпечить комфорт для рук Ваших клієнтів. Покриття витяжки виготовлене з міцного пластику, завдяки чому легко чиститься і піддається дезінфекції. Кнопка затягування розміщена на корпусі витяжки.
Також витяжка містить лампу для сушіння нігтів (полімеризує будь-які типи покриттів) з таймером на 10, 30, 60, 99 сек. і дисплеєм
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 60 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Вентилятор |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 299 мм |
| Ширина | 288 мм |
| Висота | 95 мм |