






680 ₴
Показати оптові ціниУльтрафіолетовий стерилізатор моделі Germix SM-504 належить до типу стаціонарного обладнання та використовується для знезараження інструментів майстрів-парикмахерів, косметологічних і манікюрно-педикюрних інструментів. Стерилізатор використовує у своїй роботі принцип знезараження під дією ультрафіолетового випромінювання. УФ-лампа діє тільки на мікроорганізми, на які "світити". Інструменти обробляють у максимально розкритому вигляді; спочатку виробляють УФ-обробку з одного боку, потім УФ-обробку з іншого боку.
Технічні характеристики:
- Кількість камер: 1 шт;
- тип стерилізації: ультрафіолет;
- потужність: 8 Вт;
- живлення: 220 В;
- країна-виробник: Китай;
- лампу можна замінювати самостійно.
-час стерилізації: 20 хв
Довжина — 39.5 Ширина — 24 см, Висота — 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стерилізатор |
| Вид стерилізації | Ультрафіолетова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський, Медицинский |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Стерилизуемый матеріал | Метал |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 4800 мл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 395 мм |
| Ширина корпусу | 300 мм |
| Висота корпусу | 150 мм |