
21 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Економний, зручний та найнадійніший помічник для майстрів б'юті індустрії – аплікатори високої якості. Вони, безумовно, стануть Вашими фаворитами. Адже вони допоможуть швидко і точно нанести всі необхідні текстури. За допомогою аплікаторів Ви використовуєте тільки кількість складів, губної помади, яка необхідна. При цьому одержуєте мінімальні відходи.
Розмір:
6 см - загальна довжина
10 шт - кількість в упаковці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип пензля | Аплікатор |
| Комплектація пензликами | Подвійний аплікатор, Кисть для тіней |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Довжина ворсу | 20 мм |
| Довжина рукоятки | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість | 10 шт. |
| Колір | |
| Колір | Прозорий |