





64 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Підставка для пензлів виготовлена з високоякісного кольорового пластику. Зручно зберігати пензлі для макіяжу, а також таку підставку можна використовувати для сушіння пензлів. Не займає багато місця і все завжди під рукою.
Матеріал: Пластик+силікон
Розмір: 13х13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 13 см |
| Діаметр | 13 см |
| Висота | 13 см |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Підставка |