








912 ₴
Показати оптові ціниУльтразвукова Ванна VGT-800, 35 Вт
Основні можливості:
● Для очищення використовуйте водопровідну воду.
● Практичний і класичний дизайн.
● 3-хвилинне автоматичне відключення.
● Вологостійка і антикорозійна друкована плата, здатна працювати в різних умовах.
● Підходить для ювелірних виробів, скла, медичного обладнання, лабораторного обладнання, автомобільної частини, кулі, гармати, частини зброї, апаратних засобів і друкованої плати і т. д.
Без підігріву води.
Технічні характеристики:
- Безпечне напруга: 100V - 120V;
- модель: VGT-800;
- матеріал: нержавіюча сталь;
- тип: інструмент для очищення;
колір: срібний;
- спеціальні функції: Очищення;
- об'єм баку: 0.6 L;
- розміри: 155 x 95 x 52 мм;
- ультразвукова потужність: 35W;
- ультразвукова частота: 40kHz.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Основні | |
| Режими роботи | Стерилізація, Дезінфекція |
| Об`єм | 600 мл |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Таймер | True |
| Робоча частота | 40 кГц |