









1 870 ₴
Показати оптові ціниУльтрафіолетовий стерилізатор SM-208- принцип його роботи полягає в опроміненні поверхні камери і матеріалів і інструментів, що знаходяться в ній, за допомогою ультрафіолетового випромінювання, що запобігає росту і розвитку бактерій і вірусів. Джерелом цього випромінювання є бактерицидні лампи, що працюють без утворення озону та мають тривалий термін служби. При цьому конструкція цього обладнання повністю виключає вихід радіації за межі робочого простору, що робить використання УФ-бактерицидної камери абсолютно безпечним для персоналу.
Прозоре оглядове вікно (з термостійкого скла, яке не пропускає УФ-випромінювання) дозволяє персоналу вибирати необхідні інструменти, не відкриваючи дверцята камери. Для розміщення інструменту використовується сітка із нержавіючої сталі, яка витримує рівномірно розподілене навантаження до 1 кг. Ґрати дозволяють розміщувати медичні інструменти як горизонтально, так і вертикально, що значно збільшує корисну площу робочої поверхні. Можна стерилізувати рушники (не підігріває їх)
Розмір корпусу:
Розмір внутрішньої камери:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стерилізатор |
| Вид стерилізації | Ультрафіолетова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський, Медицинский |
| Режими роботи | Дезінфекція, Стерилізація |
| Стерилизуемый матеріал | Пластмаса, Метал, Скло, Мікрофібра |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Дисплей, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 350 мм |
| Ширина корпусу | 220 мм |
| Висота корпусу | 255 мм |